Your search results

 

A Bourgeois Prime posem a la seva disposició un equip de professionals amb experiència i coneixements per atendre’l en qualsevol idioma

 

Sabem l’important que és coneixer la zona en la que es troba la propietat que vostè cerca per que això l’ajudarà a prendre una decisió. Per això, el nostre equipo d’asessors està plenament capacitat i format per donar resposta a totes les seves preguntes.

Bourgeois Prime compta a més amb l’avantatge de l’experiència que aporta el fet des de les oficines de la nostra Central-Màster a Barcelona puguem donar solució a tots aquests dubtes que sempre apareixen respecte a qualsevol operació immobiliària doncs tenim a la seva disposició departaments especialitzats en:

Posem a la seva disposició qualsevol servei que vostè pugui necessitar per facilitar-li la presa de decisions i l’elecció de la millor opció de compra, venda o lloger. La preparació del nostre equip comprèn no només una àmplia formació i experiència en el sector immobiliari, sinó també en l’àrea de les finances, gestió de riscos i assessoria fiscal nacional i internacional.

 

 

EL NOSTRE EQUIPO BOURGEOIS PRIME

Javier Bourgeois

Director General
(+34) 93 621 90 00
xavier.bourgeois@bourgeoisagency.com
  • es
  • ca
  • en

Cristina Cruz

Directora Comercial
617377051
cristina.cruz@bourgeoisagency.com
  • es
  • ca
  • en

Lluís Monjo

Agency Manager | Of. Sant Andreu de Llavaneres
936219000
677469528
lluis.monjo@bourgeoisprime.com

    Sandra Sanz

    Asesora Comercial
    936219000
    611607969
    sandra.sanz@bourgeoisprime.com
    • es
    • ca
    • fr

    Elisabet Rodon

    Team Assistant
    936219000
    611607969
    elisabet.rodon@bourgeoisprime.com
    • es
    • ca

    Mireia Miquel

    Equipo dirección
    mireia.miquel@bourgeoisagency.com
    • es
    • ca
    • en

    Carlota Bourgeois

    Equipo publicidad
    carlota.bourgeois@bourgeoisagency.com
    • es
    • ca
    • en

    Daniela Brusca

    Team Assistant
    933562666
    616284263
    daniela.brusca@bourgeoisprime.com
    • es
    • en

    Marina Panasenko

    Agency Manager
    933562666
    606732720
    marina.panasenko@bourgeoisprime.com
    • es
    • ca
    • ru

    SOM LA TEVA IMMOBILIÀRIA DE CONFIANÇA

    CONTACTA ARA AMB NOSALTRES!